3132-24-1-0500-007-1-TS
Артикул производителя:
3132-24-1-0500-007-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'
Conductor Strand :
11/34
Jacket (Insulation) Diameter :
0.057" (1.45mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Green
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG