1672-22-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
1672-22-1-0500-004-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
17/0.0063"
Features :
Oil Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.102" (2.59mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1672
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG