11047-24-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
11047-24-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 50'
Conductor Strand :
7/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.067" (1.70mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
White
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG