3386-18-1-0500-002-1-TS
Артикул производителя:
3386-18-1-0500-002-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 25'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.110" (2.79mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
White
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG