11047-18-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
11047-18-1-0500-004-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG RED 25'
Conductor Strand :
19/0.0092"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.090" (2.29mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Red
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG