3132-18-1-0500-006-1-TS
Артикул производителя:
3132-18-1-0500-006-1-TS
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
34/0.0071"
Features :
High Temperature, Oil Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.079" (2.01mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Brown
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
UL Style 3132
Voltage :
300V
Wire Gauge :
18 AWG