1672-24-1-0500-004-1-TS
Артикул производителя:
1672-24-1-0500-004-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
Conductor Strand :
11/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.094" (2.38mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG