MV-445102-5-8A
- Артикул производителя:
- MV-445102-5-8A
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL ID PRODUCT
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Color - Background :
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)