TN-318097-10-9
- Артикул производителя:
- TN-318097-10-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL ID PRODUCTS
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Color - Background :
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm)