CP-165051-25-X
- Артикул производителя:
- CP-165051-25-X
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL 0.65"X0.2" CLEAR POLYESTER
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Color - Background :
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)