TN-191064-10-9
- Артикул производителя:
- TN-191064-10-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL ID TAMPER PROOF 19.1X6.4MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Color - Background :
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)