MC-1500-595-YL-BK
- Артикул производителя:
- MC-1500-595-YL-BK
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- LABEL 1.5" W X 25' L YELLOW
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Industrial Applications
- Color - Background :
- Yellow
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 25' (7.6m)
- Location :
- Outdoor
- Material :
- Material - Body :
- Vinyl
- Printer Name :
- BMP®51, BMP®53 Label Printer
- Product Status :
- Active
- Width :
- 1.500" (38.10mm)