J20C-2250-403
- Артикул производителя:
- J20C-2250-403
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- BRADYJET J2000 WATER DISSOLVABLE
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- General
- Color - Background :
- White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- Label Type :
- Continuous
- Length :
- 1.197" (30.40mm)
- Location :
- Material :
- Material - Body :
- Paper
- Printer Name :
- BradyJet J2000 Color Label Printer
- Product Status :
- Active
- Width :
- 2.250" (57.15mm)