55A1112-20-9-9
Артикул производителя:
55A1112-20-9-9
Краткое описание:
CBL 1COND STRND 20AWG 600V WHITE
Cable Type :
Hook-Up, Shielded
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
19/32
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.050" (1.27mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG