55A1112-22-3-3
Артикул производителя:
55A1112-22-3-3
Краткое описание:
CBL 1COND STRND 22AWG 600V ORG
Cable Type :
Hook-Up, Shielded
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG