55PC6159-22-9-9-9CS3396
Артикул производителя:
55PC6159-22-9-9-9CS3396
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Краткое описание:
CBL 1COND STRND 22AWG 600V WHITE
Производитель :
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up, Shielded
Conductor Material :
Copper, Nickel Coated
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.106" (2.69mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG