55FA0514-24-7L3CS2635
- Артикул производителя:
- 55FA0514-24-7L3CS2635
- Краткое описание:
- HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG V/O
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up, Dual Wall
- Conductor Material :
- Copper, Silver Coated
- Conductor Strand :
- 19/36
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.045" (1.14mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.004" (0.09mm)
- Jacket Color :
- Violet, Orange Stripe
- Length :
- Operating Temperature :
- 150°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 24 AWG