55PC1111-16-9-9CS2970
- Артикул производителя:
- 55PC1111-16-9-9CS2970
- Краткое описание:
- CBL 1COND STRND 16AWG 600V WHITE
- Cable Type :
- Hook-Up, Shielded
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 19/29
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.096" (2.44mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.006" (0.15mm)
- Operating Temperature :
- 150°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 16 AWG