55PC1213-22-2L-2L
- Артикул производителя:
- 55PC1213-22-2L-2L
- Краткое описание:
- HOOK-UP DL STRND 22AWG RED
- Conductor Material :
- Copper, Nickel Coated
- Conductor Strand :
- 19/34
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.075" (1.90mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.006" (0.15mm)
- Jacket Color :
- Red
- Length :
- Operating Temperature :
- 200°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 22 AWG