55PC1811-18-9-9-F871
- Артикул производителя:
- 55PC1811-18-9-9-F871
- Краткое описание:
- HOOK-UP DL STRND 18AWG WHT
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 19/30
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.097" (2.46mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.006" (0.15mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Operating Temperature :
- 150°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 18 AWG