ACW0219-2.50-1(NS)
- Артикул производителя:
- ACW0219-2.50-1(NS)
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 50V BROWN 9843'
- Производитель :
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Bare
- Conductor Strand :
- 19/0.0161"
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.112" (2.84mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Polyvinyl Fluoride (PVF)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.011" (0.28mm)
- Jacket Color :
- Brown
- Length :
- 9843' (3000.0m)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Voltage :
- 50V