55A0811-18-6-F871
Артикул производителя:
55A0811-18-6-F871
Краткое описание:
HOOK-UP DL WALL STRND 18AWG BLU
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.009" (0.23mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG