55A0812-22-1
Артикул производителя:
55A0812-22-1
Краткое описание:
HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG BRN
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Brown
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG