AI-2304-TT-24V-2-R
- Артикул производителя:
- AI-2304-TT-24V-2-R
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 24V 23X17MM TH
- Current - Supply :
- 30mA
- Frequency :
- 400Hz
- Height - Seated (Max) :
- 0.630" (16.00mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 65°C
- Size / Dimension :
- 0.906" L x 0.669" W (23.00mm x 17.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 24V, 10cm
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- 24 V
- Voltage Range :
- 15 ~ 27V