4N35-300E
- Артикул производителя:
- 4N35-300E
- Производитель/Бренд:
- Broadcom Limited
- Краткое описание:
- OPTOISO 3.55KV TRANS W/BASE 6SMD
- Производитель :
- Broadcom Limited
- Категория товара :
- Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 60 mA
- Current - Output / Channel :
- 100mA
- Current Transfer Ratio (Max) :
- Current Transfer Ratio (Min) :
- 100% @ 10mA
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 100°C
- Output Type :
- Transistor with Base
- Package / Case :
- 6-SMD, Gull Wing
- Product Status :
- Active
- Rise / Fall Time (Typ) :
- 3µs, 3µs
- Supplier Device Package :
- 6-SMD
- Turn On / Turn Off Time (Typ) :
- Vce Saturation (Max) :
- 300mV
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.2V
- Voltage - Isolation :
- 3550Vrms
- Voltage - Output (Max) :
- 30V