RV1S9960ACCSP-10YV#KC0
- Артикул производителя:
- RV1S9960ACCSP-10YV#KC0
- Краткое описание:
- HI-SPD OPTCPLR 8PIN LSDIP
- Common Mode Transient Immunity (Min) :
- 50kV/µs
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 20mA
- Current - Output / Channel :
- 10 mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 110°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.543", 13.80mm Width)
- Supplier Device Package :
- 8-LSDIP
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.55V
- Voltage - Isolation :
- 7500Vrms
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V