HCPL-2200-300E
- Артикул производителя:
- HCPL-2200-300E
- Производитель/Бренд:
- Broadcom Limited
- Краткое описание:
- OPTOISO 3.75KV TRI-STATE 8DIP GW
- Производитель :
- Broadcom Limited
- Категория товара :
- Optoisolators - Logic Output
- Common Mode Transient Immunity (Min) :
- 1kV/µs
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 10mA
- Current - Output / Channel :
- 25 mA
- Data Rate :
- 2.5MBd
- Input Type :
- DC
- Inputs - Side 1/Side 2 :
- 1/0
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output Type :
- Tri-State
- Package / Case :
- 8-SMD, Gull Wing
- Product Status :
- Active
- Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
- 300ns, 300ns
- Rise / Fall Time (Typ) :
- 55ns, 15ns
- Supplier Device Package :
- 8-DIP Gull Wing
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.5V
- Voltage - Isolation :
- 3750Vrms
- Voltage - Supply :
- 4.5V ~ 20V