AI-2604-TF-LW115-12V-R
- Артикул производителя:
- AI-2604-TF-LW115-12V-R
- Краткое описание:
- BUZZER MAGNETIC 12V 26MM FLANGE
- Current - Supply :
- 50mA
- Frequency :
- 400Hz
- Height - Seated (Max) :
- 0.657" (16.70mm)
- Mounting Type :
- Panel Mount, Flange
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Size / Dimension :
- 1.024" Dia (26.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 89dB @ 12V, 10cm
- Termination :
- Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12 V
- Voltage Range :
- 8 ~ 16V