44A0111-20-03-MX
- Артикул производителя:
- 44A0111-20-03-MX
- Краткое описание:
- HOOK-UP DL STRND 20AWG BLACK/ORG
- Conductor Strand :
- 19/32
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.055" (1.40mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.0031" (0.080mm)
- Jacket Color :
- Black, Orange Stripe
- Length :
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 20 AWG