Артикул производителя:
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V RED
Производитель :
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Bare
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.046" (1.17mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyester
Jacket (Insulation) Thickness :
0.006" (0.15mm)
Jacket Color :
Red
Length :
Operating Temperature :
135°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 10208
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG