FLHTC0311-22-4
Артикул производителя:
FLHTC0311-22-4
Производитель/Бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V YELLOW
Производитель :
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/34
Features :
High Temperature
Jacket (Insulation) Diameter :
0.043" (1.09mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.006" (0.15mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
Operating Temperature :
200°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3557
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG