NCT3705U-15 TR
Артикул производителя:
NCT3705U-15 TR
Краткое описание:
IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT23-5
Current - Output :
500mA
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
PSRR :
70dB (100Hz)
Voltage - Input (Max) :
6V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
1.5V