18STRGRAUL1426100
Артикул производителя:
18STRGRAUL1426100
Производитель/Бренд:
Remington Industries
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V GRY 100'
Производитель :
Remington Industries
Категория товара :
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
16/30
Features :
Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.092" (2.34mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Gray
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
60V
Wire Gauge :
18 AWG