22UL1015STRWHI
Артикул производителя:
22UL1015STRWHI
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.095" (2.41mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG