2200/28YL-1000
- Артикул производителя:
- 2200/28YL-1000
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 28AWG YELLOW 1000'
- Conductor Strand :
- 7/36
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.035" (0.89mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.010" (0.25mm)
- Jacket Color :
- Yellow
- Length :
- 1000.0' (304.8m)
- Operating Temperature :
- 80°C
- Voltage :
- 150V
- Wire Gauge :
- 28 AWG