2200/22SBK-1000
- Артикул производителя:
- 2200/22SBK-1000
- Производитель/Бренд:
- Daburn
- Краткое описание:
- HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK 1000'
- Производитель :
- Daburn
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.054" (1.37mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.010" (0.25mm)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- 1000.0' (304.8m)
- Operating Temperature :
- 80°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 1429
- Voltage :
- 150V
- Wire Gauge :
- 22 AWG