2200/26YL-100
- Артикул производителя:
- 2200/26YL-100
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 26AWG 150V YW 100'
- Conductor Strand :
- 7/34
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.040" (1.02mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.010" (0.25mm)
- Jacket Color :
- Yellow
- Length :
- 100.0' (30.5m)
- Operating Temperature :
- 80°C
- Voltage :
- 150V
- Wire Gauge :
- 26 AWG