24UL1015TPCWHI100
Артикул производителя:
24UL1015TPCWHI100
Краткое описание:
#24 UL1015 600V TOPCOAT WHI 100'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.086" (2.18mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
105°C
Ratings :
UL Style 1015
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG