24UL1007TPCGRE25
Артикул производителя:
24UL1007TPCGRE25
Краткое описание:
#24 UL1007 300V TOPCOAT GRE 25'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.056" (1.42mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Green
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
105°C
Ratings :
UL Style 1007
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG