3385-18-1-0500-002-1-TS
- Артикул производителя:
- 3385-18-1-0500-002-1-TS
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 18AWG WHT 500'
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.083" (2.11mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.015" (0.38mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 500.0' (152.4m)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 105°C
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 18 AWG