2615/30-WH-1000
- Артикул производителя:
- 2615/30-WH-1000
- Производитель/Бренд:
- Daburn
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 30AWG WHT 1000'
- Производитель :
- Daburn
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 7/38
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.043" (1.09mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Silicone Rubber
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.016" (0.41mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 1000.0' (304.8m)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 3132
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 30 AWG