3239-22-1-0500-008-1-TS
Артикул производителя:
3239-22-1-0500-008-1-TS
Краткое описание:
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 500'
Conductor Strand :
17/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.080" (2.03mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
22 AWG