20UL1015STRWHI1000
- Артикул производителя:
- 20UL1015STRWHI1000
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 1000'
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.100" (2.54mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.030" (0.76mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 1000.0' (304.8m)
- Operating Temperature :
- 105°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 20 AWG