20UL1015STRRED
- Артикул производителя:
- 20UL1015STRRED
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.100" (2.54mm)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.030" (0.76mm)
- Jacket Color :
- Red
- Length :
- 100.0' (30.5m)
- Operating Temperature :
- 105°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 20 AWG