82A0113-10-9-F874
- Артикул производителя:
- 82A0113-10-9-F874
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 10AWG WHITE 1=1FT
- Производитель :
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Nickel Coated
- Conductor Strand :
- 665/38
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.157" (3.99mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.006" (0.15mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Enter Number of Feet in Order Quantity
- Operating Temperature :
- 200°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 10 AWG