10064-28-1-0500-001-1-TS
- Артикул производителя:
- 10064-28-1-0500-001-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 28AWG 30V BLK FEET
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 7/0.0050"
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.027" (0.69mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.006" (0.15mm)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- Enter Number of Feet in Order Quantity
- Operating Temperature :
- -80°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 10064
- Voltage :
- 30V
- Wire Gauge :
- 28 AWG