1569-26-1-0500-002-1-TS
- Артикул производителя:
- 1569-26-1-0500-002-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- HOOK-UP STRND 26AWG WHT FEET
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- Features :
- Oil Resistant
- Jacket (Insulation) Diameter :
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.015" (0.38mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Enter Number of Feet in Order Quantity
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 1569
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 26 AWG