MB3793-28DPNF-G-JN-ERE1
- Артикул производителя:
- MB3793-28DPNF-G-JN-ERE1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output :
- Open Drain or Open Collector
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Voltage - Threshold :
- 2.8V