MB3793-28APNF-G-JN-EF6E1
- Артикул производителя:
- MB3793-28APNF-G-JN-EF6E1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output :
- CMOS Inverted
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Voltage - Threshold :
- 2.8V