MB3793-27DPNF-G-JN-ERE1
- Артикул производителя:
- MB3793-27DPNF-G-JN-ERE1
- Производитель/Бренд:
- Cypress Semiconductor Corp
- Краткое описание:
- IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOP
- Производитель :
- Cypress Semiconductor Corp
- Категория товара :
- Supervisors
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Voltages Monitored :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output :
- Open Drain or Open Collector
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Reset :
- Active Low
- Reset Timeout :
- 30ms Minimum
- Supplier Device Package :
- 8-SOP
- Type :
- Simple Reset/Power-On Reset
- Voltage - Threshold :
- 2.7V